• Artimiausia laida: 2021 kovo 14 d.

Apie mus

KAIMO AKADEMIJA -  TV žurnalas apie kaimo žmones, jų verslus, bendruomeninį gyvenimą

Laida suteikia galimybę kaime gyvenantiems ir dirbantiems žmonėms sužinoti ir išmokti tai, ko reikia kasdieniame darbe ir gyvenime. Kaime atsiranda vis daugiau gerosios patirties, sėkmingai įgyvendintų projektų, rengiama daug mokymų verslumui kaime skatinti, aplinkosaugos problemoms spręsti ir kt. Nežiūrint to, daugeliui tenka pradėti nuo „a" ir ieškoti konsultantų ar kolegų pagalbos bei patarimų.

Laidos kūrėjai siekia gerąją patirtį ir praktinius pavyzdžius pateikti plačiai „Lietuvos rytas" televizijos žiūrovų auditorijai. Iš tų, kurie jau yra savo tikslų įgyvendinimo kelyje ir sėkmingai dirba, gali pasimokyti tik pradėję ūkininkauti, kuriantys verslą kaime ar neseniai į bendruomenes susibūrę ir dar neturintys patirties kaimo žmonės. Laidoje „Kaimo akademija“ ypač svarbi vieta skiriama kaimo visuomenės švietimui, gerosios patirties sklaidai, skatinti iniciatyvą patiems kurti savo gyvenamąją aplinką ir gerinti gyvenimo kokybę.

Laidoje rodomi interviu, reportažai, apybraižos apie kaimo žmonėms svarbius dalykus, vis besikeičiančius reikalavimus ūkininkaujantiems ir jų įgyvendinimą, svarbiausius darbus ūkyje, pateikiamos specialistų rekomendacijos, naujausios technologijos.

„Kaimo akademijos“ kūrybinė grupė:

Prodiuserė ir vedėja - Laima Pilipavičienė

Žurnalistai - Daina Stanišauskienė, Eglė Targanskienė

Režisieriai - Justinas Špokas, Enrika Špokienė

Operatoriai - Vytautas Selelionis, Rolandas Karalius


Rėmėjai

logo
logo
logo
logo
logo