• Artimiausia laida: 2019.04.21

Apie mus

Kaimo akademija“ edukacinė šviečiamoji laida kaimui, skirta mokyti ir mokytis

Laida suteikia galimybę kaime gyvenantiems ir dirbantiems žmonėms sužinoti ir išmokti to, ko reikia kasdieniame darbe ir gyvenime. Kaime atsiranda vis daugiau gerosios patirties, sėkmingai įgyvendintų projektų, rengiama daug mokymų verslumui kaime skatinti, aplinkosaugos problemoms spręsti ir kt. Nežiūrint to, daugeliui tenka pradėti nuo "a" ir ieškoti konsultantų ar kolegų pagalbos bei patarimų.

Laidos kūrėjai siekia gerąją patirtį ir praktinius pavyzdžius pateikti plačiai "Lietuvos rytas" televizijos žiūrovų auditorijai. Iš tų, kurie jau yra savo tikslų gyvendinimo kelyje ir sėkmingai siekia jų, gali pasimokyti tik pradėję ūkininkauti, verslą ar neseniai į bendruomenes susibūrę ir dar neturintys patirties kaimo įmonės. Laidoje „Kaimo akademija“ ypač svarbi vieta skiriama kaimo visuomenės švietimui, gerosios patirties sklaidai, skatinti iniciatyvą patiems kurti savo gyvenamąją aplinką ir gyvenimo kokybę....

Laidoje rodomi interviu, reportažai, apybraižos apie kaimo įmonėms svarbius dalykus, vis besikeičiančius reikalavimus ūkininkaujantiems ir jų įgyvendinimą, svarbiausius darbus ūkyje, pateikiamos specialistų rekomendacijos, naujausios technologijos.

„Kaimo akademijos“ kūrybinė grupė:

Vedėja - Laima Pilipavičienė

Žurnalistai - Laima Pilipavičienė, Vaida Milkova, Daina Stanišauskienė, Eglė Targanskienė

Režisieriai - Algis Bigelis, Justinas Špokas, Enrika Špokienė.

Operatoriai - Vytautas Selelionis, Rolandas Karalius