• Artimiausia laida: 2021 kovo 14 d.

Duomenų apsauga

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame puslapyje kaimoakademija.lt ir kaip ją naudojame.

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

  1. Informaciją, kurią mums pateikiate registracijos  į redakcijos veiklas (seminarus, mokymus, kitus renginius) metu (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefonas, gyvenamoji vieta, atstovaujama institucija).
  2. Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šiame portale bei naudojimąsi šiuo portalu (įskaitant Jūsų IP adresą).
  3. Geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių.
  4. Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius.
  5. Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Kiek laiko saugome surinktą informaciją?

Užsiregistravusio naudotojo duomenys yra saugomi 2 m. nuo jo registracijos kapasesi.info portale. Nesiregistravusio lankytojo duomenys taip pat saugomi 2 m.

Lankomumo stebėjimas

Mes naudojame „Google Analytics“ įrankį analizuoti šio portalo naudojimą. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi portalu (susipažinti su „Google“ privatumo politiką galite čia.). 

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šiame portale, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šio portalo dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

  1. Informuoti apie redakcijos rengiamus renginius ir veiklas, į kurias buvo užsiregistruota, bei užtikrinti tinkamą jų įgyvendinimą. Esant jūsų sutikimui informuosime apie kitus numatomus renginius.;
  2. Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikantį portalą asmeniniams poreikiams;
  3. Turint Jūsų sutikimą siųsti Jums mūsų naujienlaiškį el. paštu, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (naujienlaiškio bet kada galite atsisakyti);
  4. Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie portalo naudotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama atskiram naudotojų identifikuoti;
  5. Be jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Politikos pakeitimai

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują jos versiją šiame portale. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte, su privatumo politikos pasikeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šiame portale yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Jei dėl kaimoakademija.lt svetainės Jums iškiltų klausimų, visada prašome rašyti e. paštu info@kaimoakademija.lt


Rėmėjai

logo
logo
logo
logo
logo